Przegląd

Klaver praca za granicą – spawacz MIG/MAG.
Praca w Belgii od zaraz – wysokie zarobki.
Klaver poszukuje mechaników samochodowych do pracy w Belgii.

 Zalety:

  • praca w Belgii wysoka stawka
  • po 6 tygodniach – zwrot kosztów za przejazd z Polski (150 €)
  • praca za granicą stała umowa po okresie próbnym
  • praca w Belgii mieszkania 1 osobowe typu studio
  • premia roczna, dodatki urlopowe

O pracy:

1. Spawacz MIG/MAG

  • Praca na jedną zmianę

Zakres obowiązków:

  • spawanie różnych konstrukcji
  • naprawa kontenerów morskich
  • dobieranie odpowiednich parametrów spawania
  • dbanie o porządek w miejscu pracy.
  • zapoznanie się z elementami konstrukcji i materiałem
  • umiejętność czytania planów
  • przygotowanie powierzchni do spawania
  • sprawdzenie jakości wykonanego spawu

Wymagania:

  • wymagane minimum 2 letnie doświadczenie w zawodzie, dobra znajomość języka angielskiego oraz dobra kondycja fizyczna
  • znajomość języków: holenderski lub angielski na poziomie komunikatywnym
  • mile widziane prawo jazdy kat. B

Wynagrodzenie:

  • wypłaty w systemie tygodniowym;
  • 16-19 € brutto/ h
  • bony na posiłki
  • w zależności od zapotrzebowania istnieje możliwość pracy w nadgodzinach
  • wypłaty przelewane są na Twoje imienne konto walutowe w €

Zakwaterowanie:

  • różne lokalizacje, domy lub mieszkania typu studio
  • pokoje 1 osobowe z aneksem kuchennym i łazienką
  • koszt 18,50 €/ dobę- odejmowany od tygodniowych wynagrodzeń
  • Internet w cenie na każdy mieszkaniu
  • pralka – bezpłatnie na każdym mieszkaniu

Transport:

  • do pracy na miejscu dojdziesz pieszo lub pracodawca udostępni Ci  samochód osobowy
  • możliwość wypożyczenia auta firmowego (Koszt: 7,50 euro dziennie, kaucja zwrotna 150 euro
  • dla osób posiadające własne zakwaterowanie koszt wypożyczenia auta firmowego 15€ dziennie

Więcej informacji odnośnie transportu i ubezpieczenia znajdziesz tutaj:

Tagi:  #pracadlamężczyzn #pracawBelgii#spawacz#pracazagranicą#Klaverpracaodzaraz