PYTANIA

Zobacz dostępne oferty pracy TABLICA OGŁOSZEŃ

Zdecydowałeś się już na prace APLIKUJ

Możesz aplikować na kilka sposobów:

1.możesz wypełnić zakładkę  Aplikuj na naszej stronie internetowej

2.możesz przesłać do nas swoje cv na adres: job@klaverteam.com, lub work@klaverteam.com

  1. możesz również przesłać sms  na numer +48 570 901 033, lub +48 570 901 414– oddzwonimy do Ciebie

Zapraszamy także bezpośrednio do siedziby naszego biura w Częstochowie przy ulicy Gminnej 131.

Po otrzymaniu aplikacji kontaktujemy się z kandydatem, zgłaszamy kandydaturę do pracodawcy zagranicznego i ustalamy szczegóły wyjazdu. Każdy kandydat wyjeżdżający do pracy podpisuje umowę współpracy z Klaver, w której jasno określone są warunki zatrudnienia, oraz dokładna nazwa i adres pracodawcy do którego kandydat zostaje skierowany.

Klaver Sp.zo.o to legalnie działające pośrednictwo pracy, wysyłamy tylko i wyłącznie do pracy legalnej, dlatego wiąże się to z pewnymi procedurami, podpisaniem umowy skierowania itd. Wyjeżdżając za naszym pośrednictwem wiesz dokładnie, gdzie jedziesz i na jakich zasadach. Chcesz wyjechać legalnie- dostosuj się do pewnych procedur i zasad! Chcesz wyjechać w ciemno- powodzenia, ale nie z nami!

Nie ma konieczności osobistej wizyty w biurze w Częstochowie. Możliwe jest przesłanie wydrukowanych i podpisanych dokumentów  Pocztą Polską na adres naszego biura w Częstochowie. Możesz też podpisać dokumenty korzystając z podpisu kwalifikowanego lub profilu zaufanego.

Na podstawie aplikacji i rozmowy z kandydatem dopasowujemy ofertę, na którą Kandydat będzie mógł wyjechać. Informujemy kandydata o możliwości pracy i ustalamy szczegóły wyjazdu. UWAGA! Aplikacja nie zawsze jest gwarancją wyjazdu do pracy „od zaraz”. Zazwyczaj po aplikacji staramy się jak najszybciej wysłać kandydatów do pracy jednak z różnych przyczyn wyjazd nie zawsze jest możliwy- często przyczyną może być problem z zakwaterowaniami, brak pracy w danym momencie, sezonowość niektórych prac, brak odpowiednich kwalifikacji, zmiana kryteriów rekrutacji przez biuro zagraniczne itp.

Tak. Jeśli byłeś już z nami na ofercie pracy za granicą, a chcesz wyjechać ponownie, wysyłamy do ciebie nową umowę skierowania z dokładnymi warunkami, na których będziesz obecnie zatrudniony.

Jeśli nie masz dostępu do skanera, możesz wykonać zdjęcia dokumentu telefonem. Musisz tylko pamiętać żeby zdjęcia były czytelne, niepoucinane po bokach i niezamazane. Jeśli zdjęcia będą niewyraźne na pewno będziemy prosić cię o poprawienie i ponowne przesłanie.

Każdy kandydat, który wyjeżdża do pracy za granicę musi posiadać paszport, lub dowód osobisty aktualny minimum 3 miesiące od momentu wyjazdu do pracy, oraz najważniejsze- dokument musi być nieuszkodzony. Niestety, nie wysyłamy kandydatów z uszkodzonym dokumentem osobistym do pracy za granicą, ponieważ taki dokument jest nieważny. Ponadto uszkodzony dokument tożsamości, uniemożliwia wyrobienie np. numeru sofi w Holandii. Kandydaci, którzy przed wyjazdem zatają fakt i nie poinformują nas telefonicznie lub mailowo, że mają uszkodzony dowód tożsamości, jadą na własną odpowiedzialność i muszą liczyć się z konsekwencjami- czyli zazwyczaj odmową przyjęcia do pracy i powrotem kandydata do Polski na własny koszt. Masz uszkodzony paszport, lub dowód osobisty?- NIE JEDZIESZ!

Oczywiście że tak! Informacja  o tym, do jakiego biura zagranicznego jesteś skierowany, jest jak najbardziej jawna, dlatego otrzymujesz ją w umowie kierującej do pracy.

Wyślij ONILE

APLIKUJ ONLINE

Uzupełnij i prześlij ONLINE formularz aplikacyjny.

Daj się nam poznać, a na pewno znajdziemy coś dla Ciebie!