SZUKASZ

PRACOWNIKA?

Rejestracja online

 

Napisz do nas jakiego pracownika poszukujesz  Pośrednictwo Pracy Klaver

  Certyfikat 18450

  Posiadamy certyfikat nadany przez Marszałka Województwa Śląskiego o numerze 18450. Nasze kilkuletnie doświadczenie pozwala nam w pełni profesjonalnie i niezawodnie wpierać naszych Klientów w rekrutacji odpowiednich pracowników.

  To co nas charakteryzuje to niezawodność oraz rzetelne i indywidualne podejście do każdego z klientów. Nasi kontrahenci zawsze mogą liczyć na odpowiednich pracowników w odpowiednim miejscu i czasie

   

   

   

   

   

   

   

  Rekrutacja pracowników

  Pośrednictwo pracy w Polsce

  Od niedawna rekrutujemy także pracowników na potrzeby
  naszych rodzimych, polskich przedsiębiorstw i firm zagranicznych działających na terenie naszego kraju. Szukasz pracowników?

  Możemy być Twoim rzetelnym partnerem i wsparciem w rekrutacji. Zaoszczędź swój cenny czas i zleć nam znalezienie odpowiednich pracowników. Pomożemy w rekrutacji zarówno pracowników tymczasowych (w okresie wzmożonego zapotrzebowania) jak i specjalistów zatrudnianych na stałe. 

  Nasz zespół specjalizuje się w rekrutacji pracowników z Polski oraz Ukrainy. 

  Zapewniamy kompleksową obsługę na terenie całej Polski


  Pośrednictwo pracy zagranicą

  Świadczymy usługi rekrutacyjne w branżach takich jak produkcja, rolnictwo, ogrodnictwo, logistyka i budownictwo. Specjalizujemy się zarówno w dużej rekrutacji opartej na stałej współpracy oraz w wyszukiwaniu pojedynczych, wyspecjalizowanych jednostek posiadających konkretnie określone kwalifikacje.

  Nieprzerwanie dbamy o udoskonalanie jakości świadczonych przez nas usług. Nasza działalność opiera się głównie na rekrutacji pracowników z Polski dla naszych Klientów z Belgii, Holandii oraz Niemiec. 

  Szukasz pracowników?

  Zapraszamy do współpracy

  Możemy być Twoim rzetelnym partnerem i wsparciem w rekrutacji.

  Zaoszczędź swój cenny czas i zleć nam znalezienie odpowiednich pracowników. Pomożemy w rekrutacji zarówno pracowników tymczasowych w okresie wzmożonego zapotrzebowania jak i specjalistów zatrudnianych na stałe

  Jesteś zainteresowany współpracą?

  Skontaktuj się nami!

  Szymon Skarwecki

  CEO

  +48 570 901 472 szymon@klaverteam.com

  Katarzyna Sondej

  CEO

  +48 570 901 983 katarzyna@klaverteam.com

  Szymon Skarwecki

  CEO

  +48 570 901 472 szymon@klaverteam.com