Przegląd

Klaver praca za granicą –  stolarz.
Praca w Niemczech od zaraz – wysokie zarobki+ dieta.
Klaver poszukuje stolarzy do pracy w Niemczech.

Zalety:

  • zatrudnienie uwzględniające: ubezpieczenie społeczne, płacę ustaloną na warunkach niemieckich, stabilne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie plus diety i dodatki
  • zwrot kosztów pierwszego przyjazdu do Niemiec w formie jednorazowego bonu paliwowego w kwocie 50 €
  • pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania (pokoje jedno- lub dwuosobowe)
  • możliwość pobierania cotygodniowych zaliczek
  • odzież robocza od firmy

O pracy:

Lokalizacja: Niemcy: okolice Bambergu (Bawaria)

Zakres obowiązków:

  • prace stolarskie przy kamperach
  • montaż mebli w kamperach
  • obróbka drewna
  • cięcie drewna
  • materiałoznawstwo
  • piłowanie, cięcie, klejenie
  • obsługa prasy

Praca na jedną zmianę: 06:00 – 15:00

Wymagania:

  • kilkuletnie doświadczenie zawodowe
  • mile widziane doświadczenie w pracy przy kamperach
  • wymagane prawo jazdy i samochód na dojazd do pracy
  • dobra znajomość języka niemieckiego min. B1

Wynagrodzenie:

  • stawka: 16 – 17  € brutto/ h +40 € diety (stawka uzależniona od poziomu znajomości języka niemieckiego)
  • możliwość pobrania zaliczki po pierwszym przepracowanym dniu
  • wypłaty w systemie miesięcznym
  • wypłaty przelewane są na Twoje imienne konto walutowe w €

Zakwaterowanie:

  • pokoje jedno lub dwuosobowe
  • zakwaterowania z dostępem do Internetu
  • łazienka i kuchnia dzielona ze współlokatorami

Transport:

  • mile widziane prawo jazdy kat. B oraz samochód na dojazdy do pracy
  • jeśli nie masz samochodu to firma stara sie znaleźć zakwaterowanie jak najbliżej miejsca zatrudnienia o możesz skorzystać z połączeń komunikacji publicznej lub roweru

Więcej informacji odnośnie transportu i ubezpieczenia znajdziesz tutaj:

Tagi: #pracawNiemczech #stolarz #pracazagranicą #Klaverpracaodzaraz#produkcjamebli#montazmebli