Przegląd

Klaver praca za granicą – operator maszyn i urządzeń CNC.
Praca w Niemczech od zaraz – wysokie zarobki.
Klaver poszukuje operatora maszyn i urządzeń CNC do pracy w Niemczech.

Zalety:

  • atrakcyjne wynagrodzenie  oraz diety
  • praca w stabilnie działającej firmie
  • niemiecka umowa o pracę

O pracy:

Miejsce pracy: Bawaria – okolice Regensburg

Praca w systemie 2-zmianowym

Zakres obowiązków:

  • obsługa maszyny CNC do Nestingu
  • obsługa frezarki CNC firmy HOMAG
  • zarządzanie, konfiguracja, konserwacja techniczna
    oraz naprawa maszyn
  • wykonywanie prostego i złożonego programowania
    (tworzenia programów CNC) na maszynie

Oczekiwania:

  • wymagana dobra znajomość języka niemieckiego (A2/B1)
  • wymagane prawo jazdy i samochód na dojazd do
    pracy
  • wymagane są umiejętności oraz wiedza związana z
    obsługa maszyn CNC
  • dyspozycyjność i zaangażowanie
  • zdolność do samodzielnej pracy
  • sprawność manualna
  • wysoki poziom wiedzy technicznej
  • bardzo ostrożne metody pracy

Wynagrodzenie:

17,00 € (A2) – 18.00-19,00 € (B1-B2) brutto/h + 20 € diety na wyżywienie +20 € diety na nocleg za każdy produktywnie przepracowany dzień

  • wypłaty przelewane co miesiąc na Twoje osobiste konto walutowe

Zakwaterowanie:

  • pokoje organizowane są przez Pracodawcę w prywatnych pensjonatach, pokoje 1-2 osobowe z dostępem do kuchni oraz łazienki

Transport:

  • Z zakwaterowania do miejsca pracy dojeżdżasz swoim samochodem

Więcej informacji odnośnie transportu i ubezpieczenia znajdziesz tutaj:

Tagi:  #pracadlamężczyzn #pracawNiemczech #operatormaszyniurządzeńCNC #pracazagranicą #Klaverpracaodzaraz