Przegląd

Klaver praca za granicą – szlifierz.
Praca w Niemczech od zaraz – wysokie zarobki.
Klaver poszukuje szlifierz do pracy w Niemczech.

Zalety:

• stała praca- niemiecka umowa o pracę
• atrakcyjne wynagrodzenie plus diety
• darmowe zakwaterowanie (pokoje jednoosobowe)

O pracy:

Miejsce pracy: Niemcy; Plauen

Zakres obowiązków:

  • Kształtowanie konstrukcji stalowych i przygotowanie ich do spawania
  • Obróbka metali
  • Obsługa urządzeń

Wymagania:

  • doświadczenie na ww. stanowisku
  • prawo jazdy kat. B i samochód
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie co najmniej B1
  • samodzielność  i niezawodność podczas wykonywanej pracy
  • komunikatywna / dobra znajomość języka niemieckiego (pozwalająca na porozumiewanie się w miejscu pracy)
  • dobra kondycja fizyczna
  • brak przeciwskazań zdrowotnych do wykonywania pracy

Wynagrodzenie:

Wynagrodzenie: 13,80 € brutto za godzinę 25,00 € netto dziennie  + zakwaterowanie opłacane przez firmę

  • wypłaty w systemie miesięcznym
  • dodatki urlopowe oraz świąteczne
  • wypłaty przelewane są na Twoje imienne konto walutowe w €

Zakwaterowanie:

  • pokoje jednoosobowe opłacone przez Pracodawcę
  • zakwaterowania z dostępem do Internetu
  • łazienka i kuchnia dzielona ze współlokatorami

Transport:

  • mile widziane prawo jazdy kat. B oraz samochód na dojazdy do pracy

Więcej informacji odnośnie transportu i ubezpieczenia znajdziesz tutaj:

Tagi:  #pracadlamężczyzn #pracawNiemczech #szlifierz #pracazagranicą #Klaverpracaodzaraz