Przegląd

Klaver praca za granicą – elektryk budowlany
Praca w Niemczech od zaraz – wysokie zarobki+ dieta.
Klaver poszukuje elektryków budowlanych do pracy w Niemczech.

Zalety:

• zatrudnienie uwzględniające: ubezpieczenie społeczne, płacę ustaloną na warunkach niemieckich, stabilne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
• atrakcyjne wynagrodzenie plus diety i dodatki
• darmowe zakwaterowanie (pokoje jednoosobowe)

O pracy:

Lokalizacja: Niemcy: Passau

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie instalacji elektrycznych od podstaw w nowo powstałych budynkach użytku publicznego
  • przeprowadzanie potrzebnych pomiarów
  • przestrzeganie zasad i norm bezpieczeństwa pracy
  • inne prace związane z zawodem elektryka

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego – na poziomie komunikatywnym (A2), warunek konieczny!
  • prawo jazdy kat. B – warunek konieczny
  • wykształcenie kierunkowe, min. zawodowe
  • potwierdzenie kwalifikacji i/bądź ukończenia szkoły
  • doświadczenie na danym stanowisku

Wynagrodzenie:

  • stawka: min 13, 95 € brutto/ h + dieta 40 €/ dzień (ok. 2300€ netto/ miesiąc)
  • możliwość pobrania zaliczki po pierwszym przepracowanym dniu
  • wypłaty w systemie miesięcznym
  • wypłaty przelewane są na Twoje imienne konto walutowe w €

Zakwaterowanie:

  • pokoje jednoosobowe opłacone przez Pracodawcę
  • zakwaterowania z dostępem do Internetu
  • łazienka i kuchnia dzielona ze współlokatorami

Transport:

  • mile widziane prawo jazdy kat. B oraz samochód na dojazdy do pracy
  • jeśli nie masz samochodu to firma stara sie znaleźć zakwaterowanie jak najbliżej miejsca zatrudnienia o możesz skorzystać z połączeń komunikacji publicznej lub roweru

Więcej informacji odnośnie transportu i ubezpieczenia znajdziesz tutaj:

Tagi:  #pracadlamezczyzn #pracawNiemczech #elektryk#elektrykbudwlany#pracazagranicą #Klaverpracaodzaraz#pracaniemcy