Przegląd

Klaver praca za granicą – monter instalacji grzewczo-sanitarnych.
Praca w Niemczech od zaraz – wysokie zarobki+ dieta.
Klaver poszukuje monterów instalacji grzewczo-sanitarnych do pracy w Niemczech.

Zalety:

• zatrudnienie uwzględniające: ubezpieczenie społeczne, płacę ustaloną na warunkach niemieckich, stabilne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
• atrakcyjne wynagrodzenie plus diety i dodatki
• darmowe zakwaterowanie (pokoje jednoosobowe)

O pracy:

Lokalizacja: Niemcy: Weißenfeld

Zakres obowiązków:

  • Montaż rur
  • Podłączenia sanitarne/wentylacyjne
  • Podłączenia gazu/wody/ogrzewania
  • Montaż instalacji sanitarnych, w tym montaż końcowy
  • Prace zgodne z wykonywanym zawodem

Wymagania:

  • Znajomość języka niemieckiego – na poziomie komunikatywnym, warunek konieczny!
  • Prawo jazdy kat. B i własny samochód
  • Wykształcenie kierunkowe, min. zawodowe
  • Potwierdzenie kwalifikacji i/bądź ukończenia szkoły
  • Doświadczenie na danym stanowisku

Wynagrodzenie:

  • stawka: min 13, 50 € brutto/ h (ok. 2300€ netto/ miesiąc) + dieta 40 €/ dzień
  • możliwość pobrania zaliczki po pierwszym przepracowanym dniu
  • wypłaty w systemie miesięcznym
  • wypłaty przelewane są na Twoje imienne konto walutowe w €

Zakwaterowanie:

  • pokoje jednoosobowe opłacone przez Pracodawcę
  • zakwaterowania z dostępem do Internetu
  • łazienka i kuchnia dzielona ze współlokatorami

Transport:

  • mile widziane prawo jazdy kat. B oraz samochód na dojazdy do pracy
  • jeśli nie masz samochodu to firma stara sie znaleźć zakwaterowanie jak najbliżej miejsca zatrudnienia o możesz skorzystać z połączeń komunikacji publicznej lub roweru

Więcej informacji odnośnie transportu i ubezpieczenia znajdziesz tutaj:

Tagi:  #pracadlamezczyzn #pracawNiemczech #lakiernik #mechanik #pracazagranicą #Klaverpracaodzaraz#lakierniksamochodoowy