Jesteśmy Pośrednictwem Pracy za granicą z certyfikatem 18450, z siedzibą w Częstochowie.

Jako Pośrednictwo Pracy, już od kilku lat, niesiemy pomoc w znalezieniu odpowiedniej pracy za granicą. To co nas wyróżnia to jakość, doświadczenie personelu, profesjonalizm, elastyczność w działaniu, oraz szybka i kompleksowa obsługa. Nasz sukces opieramy na zadowoleniu Klientów oraz Kandydatów wyjeżdżających za naszym pośrednictwem do pracy.Oferty które posiadamy są różnorodne i skierowane praktycznie dla każdego.

Wspólnie tworzymy Klaver Team!

PRACA

Poszukujemy Kandydatów chętnych do podjęcia pracy w Holandii, Belgii, Niemczech a także w Austrii. Posiadamy oferty pracy dla osób które nie posiadają doświadczenia oraz nie znają języka obcego. Są to oferty prac na produkcji, w szklarniach, w magazynach oraz prace sezonowe takie jak zbiory malin, jabłek, brokułów itp.

W ofercie posiadamy także prace skierowane dla wykwalifikowanych specjalistów w danym zawodzie. Poszukujemy malarzy, kamieniarzy, spawaczy, elektryków, operatorów wózków widłowych

Szukasz pracy za granicą?

Kliknij niżej i zapoznaj się z ofertami.

Więcej info…
Bardzo fajna o zorganizowana firma dziękuję pani Ludmile i pani Kamili za zorganizowanie pracy pozdrawiam
Ariel – Nowa Ruda, Holandia – cebulki kwiatowe

Polecam! Wyjechałam z firmą Klaver na kurczaki. Praca ciężka, skromne zakwaterowanie ale zarobki dobre. Panie bardzo pomocne 🙂

Ala – Katowice, Holandia – pakowanie mięsa drobiowego

Polecam biuro, panie bardzo miłe, fajne oferty, dbają o swoich pracowników, nawet jak coś wyszło nie do końca po ich informacjach dbają o pracownika i pomagają.

Bożena – Targanice , Holandia- sadzonki

Zorganizowali mi super robotę przy sadzonkach, dużo godzin, praca na prawdę spoko. Skontaktowałam się z nimi po tym jak inne biuro na dzień przed wyjazdem poinformowało mnie, ze jednak nie ma dla mnie pracy,. Tutaj super na prawdę polecam i jeszcze raz dziękuję za pomoc, 5 gwiazdek 🙂

Karina – Warszawa, Holandia- sadzonki

Co roku z nimi wyjeżdżam, zawsze wszystko sprawnie załatwiam przez telefon i maila. W tym roku wyjechałam na bukiety i nie żałuję- jak zawsze trafiona oferta. Rok temu byłam na owocach a jeszcze wcześniej na cebulkach. Polecam to biuro.

Teresa- Lubojna, Holandia - bukiety

Daję 5 gwiazdek, nie mam nic do zarzucenia. Szybko znaleźli mi robotę, warunki dobre. Stawka ok.

Jarek - Poznań, Holandia - produkcja

Bardzo polecam to biuro. Panie naprawdę starają się pomóc w razie problemów.

Oliwia – Szczecin, Holandia- produkacja

Wysoka jakość świadczonych usług rekrutacyjnych.

Kasia – Piotrków Trybunalski, Holandia - produkcja

Polecam pracę za granicą z tym biurem. Wszystko dobrze zorganizowane, no i cały czas można być z nimi w kontakcie w razie problemów.

Paweł – Gdańsk , Holandia - produkcja

sporo ofert pracy, każdy znajdzie coś dla siebie.

Michał – Łódź, Holandia – produkcja

PRACOWNIK

Z myślą o naszych Kandydatach poszukujących pracy, jak również o tych przygotowujących się już do wyjazdu przygotowaliśmy zakładkę PYTANIA, którą będziemy tworzyć wspólnie z Wami. Wy pytacie, my odpowiadamy!

Chcemy nie tylko rozwiać Wasze wątpliwości dotyczące wyjazdu, ale również jak najlepiej poinformować Was o tym na co musicie być przygotowani już po wyjeździe, gdzie będziecie mieszkać, co powinniście zabrać na wyjazd, o czym nie zapomnieć, kiedy się rozliczać itd…

Świadomość to podstawa bezpiecznego wyjazdu!

Więcej info…

Wspieramy

Jako biuro pośrednictwa pracy nie tylko pomagamy w znalezieniu pracy, ale także wspieramy tych najbardziej potrzebujących.

Dobro wraca, warto pomagać tym, którzy najbardziej tego potrzebują.

Wystarczy mały gest a tak wiele możemy wspólnie działać.