Przegląd

Klaver praca za granicą – lakiernik samochodowy.
Praca w Niemczech od zaraz – wysokie zarobki+ dieta.
Klaver poszukuje lakierników samochodowych do pracy w Niemczech.

Zalety:

• zatrudnienie uwzględniające: ubezpieczenie społeczne, płacę ustaloną na warunkach niemieckich, stabilne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
• atrakcyjne wynagrodzenie plus diety i dodatki
• darmowe zakwaterowanie (pokoje jednoosobowe)

O pracy:

Lokalizacja: Niemcy: Chemnitz, Dresden

Zakres obowiązków:

  • ustalanie zakresu napraw lakierniczych
  • przygotowanie pojazdu do naprawy i dobieranie koloru
  • odkrywanie podłoża (poprzez usunięcie starych powłok)
  • odtłuszczanie za pomocą odpowiednich środków
  • gruntowanie powierzchni farbami podkładowymi lub podkładami z wypełniaczami
  • wyrównywanie powierzchni szpachlami i szlifowanie
  • nakładanie natryskowe powłoki lakierniczej na przygotowaną powierzchnię
  • suszenie powłok, a następnie polerowanie po utwardzeniu
  • współpraca z innymi pracownikami podczas wykonywania zadań lakierniczych
  • kontrola jakości powłok lakierniczych i wykonanych prac

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. B i własny samochód
  • wykształcenie kierunkowe, min. zawodowe
  • potwierdzenie kwalifikacji i/bądź ukończenia szkoły
  • doświadczenie
  • zaangażowanie i chęć do pracy

Wynagrodzenie:

  • stawka: min 13, 50 € brutto/ h (ok. 2300€ netto/ miesiąc) + dieta 40 €/ dzień
  • możliwość pobrania zaliczki po pierwszym przepracowanym dniu
  • wypłaty w systemie miesięcznym
  • wypłaty przelewane są na Twoje imienne konto walutowe w €

Zakwaterowanie:

  • pokoje jednoosobowe opłacone przez Pracodawcę
  • zakwaterowania z dostępem do Internetu
  • łazienka i kuchnia dzielona ze współlokatorami

Transport:

  • mile widziane prawo jazdy kat. B oraz samochód na dojazdy do pracy
  • jeśli nie masz samochodu to firma stara sie znaleźć zakwaterowanie jak najbliżej miejsca zatrudnienia o możesz skorzystać z połączeń komunikacji publicznej lub roweru

Więcej informacji odnośnie transportu i ubezpieczenia znajdziesz tutaj:

Tagi:  #pracadlamezczyzn #pracawNiemczech #lakiernik #mechanik #pracazagranicą #Klaverpracaodzaraz#lakierniksamochodoowy