Przegląd

Klaver praca za granicą – monter opon.
Praca w Holandii od zaraz – wysokie zarobki.
Klaver poszukuje pracownika do pracy jako monter opon.

Zalety:

  • holenderska umowa o pracę
  • praca w rozwijającej się firmie
  • możliwość wzrostu i rozwoju

O pracy:

Miejsce pracy: Weert, Eindhoven i cały region południowy, Holandia

Co będzie należało do Twoich obowiązków:

Monter opon

  • wymiana opon

Asystent technika ds. konserwacji

  • pomoc w zadaniach konwersacyjnych

Wymagania:

Monter opon

  • biegłość w technikach wymiany opon
  • dobra znajomość języka niderlandzkiego, angielskiego lub niemieckiego
  • prawo jazdy kat. B
  • chęć i motywacja do pracy
  • doświadczenie na podobnym stanowisku

Wynagrodzenie:

Monter opon

  • 14,50€ za godzinę
  • dodatki zmianowe

  • około 15€ za godzinę

Zakwaterowanie:

  • domy i mieszkania
  • pokoje 1 lub 2 osobowe
  • koszt między 115€ a 125€
  • kuchnia i łazienka dzielona ze współlokatorami
  • Internet dostępny na każdym mieszkaniu

Transport:

  • możliwość zorganizowania dojazdów do pracy przez pracodawcę
  • pomagamy zorganizować transport na adres firmy (opłata według aktualnego cennika przewoźnika między 450 a 600 zł/ os. )
  • PAMIĘTAJ TY rezerwujesz przejazd!

Więcej informacji odnośnie transportu i ubezpieczenia znajdziesz tutaj:

Tagi:  #monteropon #pracawHolandii #asystenttechnikadskonserwacji #pracazagranicą #Klaverpracaodzaraz