Przegląd

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • darmowe zakwaterowanie
  • darmowe ubezpieczenie od pierwszego dnia pracy
  • praca w nowoczesnej, rozwijającej się międzynarodowej i wielokrotnie nagradzanej firmie
  • gwarantowana ciągłość zleceń przez cały rok (170 h/miesiąc)
  • darmowe samochody służbowe
  • zjazd do Polski dwa razy w miesiącu
  • pracodawca opłaca przejazdy z Polski do Niemiec/Austrii
  • otrzymasz darmową odzież roboczą
  • profesjonalne elektronarzędzia

Miejsce pracy: Niemcy (min. Monachium, Berlin i in.), Austria

Zakres obowiązków:

  • wszelkie prace związane z zawodem elektryka
  • trasy kablowe
  • montaż oświetlenia, gniazd itp.
  • montaż szaf sterowniczych
  • inne prace związane z zawodem

Oczekiwania:

  • wykształcenie i kwalifikacje w zawodzie elektryk
  • prawo jazdy
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • dyspozycyjność i zaangażowanie

  • ok. 13 € netto/h
  • możliwość indywidualnego ustalania stawki zgodnie z doświadczeniem i znajomością języka niemieckiego
  • wypłaty przelewane co miesiąc na Twoje osobiste konto walutowe
  • możliwość wypłacania zaliczek (ustalane indywidualnie)

  • pracownikom oferujemy pracę na terenie Niemiec lub Austrii, na podstawie umowy o pracę na warunkach niemieckich/austriackich
  • pełny etat z pełnym ubezpieczeniem
  • stały kontakt z koordynatorem
  • możliwość pracy na stałe

Do Niemiec:

  • Pracodawca zapewnia darmowy transport do Niemiec/ Austrii (darmowe samochody służbowe)

  • ubezpieczenie opłaca pracodawca w zakres wchodzi pełna podstawowa opieka medyczna
  • szczepienia na COVID-19 na tą chwilę nie są wymagane, natomiast pracownik bez szczepienia musi codziennie przechodzić test na obecność wirusa
  • w przypadku zachorowania na COVID- 19 pracownik odbywa kwarantannę w pensjonacie.

  • wszystkie niezbędne dokumenty: ważny nieuszkodzony dowód osobisty/ paszport,
  • suchą żywność na pierwsze dni pobytu oraz gotówkę na zaspokajanie kosztów własnych

Osoba do kontaktu

Tagi: #praca w Austrii #praca w Niemczech#elektryk