Przegląd

Klaver praca za granicą – pracownik farmy dyni.
Praca w Szwecji od zaraz – wysokie zarobki.
Klaver poszukuje do pracy w Szwecji pracownika farmy dyni.

Zalety:

  • darmowe zakwaterowanie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • praca blisko zakwaterowania

O pracy:

Miejsce pracy: Szwecja, Ystad (20 km)

10 maja 2024 r. do 31 października 2024 r. z 1 miesięczną przerwą w okresie od 10 lipca 2024 r. do 10 sierpnia 2024 r

Zakres obowiązków:

  • Uprawa i zbiór dyni oraz regularne prace na roli.

Oczekiwania:

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Pozytywnie nastawiony do pracy fizycznej
  • Posiadanie dobrego stanu zdrowia
  • Prawo jazdy jest dodatkowym atutem.

Wynagrodzenie:

  • 12,25 € brutto/ h
  • wypłaty są raz w miesiącu przelewane do 28ego po przepracowanym miesiącu
  • Umowa – Szwedzka samozatrudnienie (ok. 37% podatku)

Zakwaterowanie:

  • darmowe zakwaterowanie blisko miejsca pracy
  • kuchnia, łazienka dzielone z innymi pracownikami
  • możesz na miejscu wypożyczyć pościel
  • dostęp do wi-fi

Transport:

  • pracodawca opłaca transport do i z Szwecji
  • na miejscu gospodarstwo może zaoferować rowery, ale jeśli kandydat może przywieźć własny samochód- gospodarstwo zapłaci za zużycie benzyny na dojazdy z miejsca zamieszkania na pole.

Opieka zdrowotna:

  • ubezpieczenie zdrowotne jest zazwyczaj objęte krajową kartą ubezpieczenia zdrowotnego, która jest ważna we wszystkich krajach UE
  • szczepienia na COVID-19 na tą chwilę nie są wymagane, natomiast pracownik bez szczepienia musi codziennie przechodzić test na obecność wirusa
  • w przypadku zachorowania na COVID- 19 pracownik odbywa kwarantannę w pensjonacie.
  • dobrze jest wyrobić kartę EKUZ, jest to dokument uprawniający do bezpłatnego skorzystania z podstawowej opieki medycznej na terenie UE

Więcej informacji znajdziesz tutaj:

Tagi:  #pracownikfarmy #pracawSzwecji  #pracazagranicą #Klaverpracaodzaraz