Etat
Austria
Dodane 1 rok dni temu

Stawki

– od 14, 20 € brutto (podwyżka w zależności od kwalifikacji)

– miesięczny zarobek 2000-2500 € netto

+13 (pensja wakacyjna) +14 (pensja świąteczna)

Koszty

– zakwaterowanie -150 €/ miesiąc

Dodatkowe informacje

– austriacka umowa o pracę, pełne świadczenie socjalne

– możliwość nadgodzin

– praca na dłuższy okres czasu

– praca w miejscowości Salzburg w austriackiej firmie budowlanej specjalizującej się w pracach malarsko/ tynkarskich

– praca na pełny etat od poniedziałku do soboty, ok.170 do 220 godz. miesięcznie

Wymagania

– konieczna komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

– konieczne prawo jazdy kat.B

– ukończony zawód tynkarz (szkoła zawodowa, czeladnik lub mistrz)

– aktualne przynajmniej dwuletnie doświadczenie w pracy w zawodzie

– dobra kondycja fizyczna

– motywacja i chęci do pracy

Zakres obowiązków

– tynkowanie maszynowe agregatem PFT G 4 w połączeniu z SILOMATEM

Cechy oferty pracy

StanowiskoTynkarz

Wymagany jest poprawny adres email.
Wymagany jest poprawny numer telefonu.

Administratorem danych osobowych jest Klaver Sp. Z o.o. z siedzibą w Częstochowie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Dane zawarte w formularzu będą przetwarzane w celu realizacji dalszych etapów rekrutacji oraz udostępniane pracodawcom w celu zatrudnienia. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia lub usunięcia, a także prawo do przenoszenia danych. Przysługuje Państwu prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, co spowoduje zaprzestanie przetwarzania danych w celu rekrutacji. Wszelkie żądania dotyczące realizacji w/w praw należy kierować do Administratora Danych Osobowych: - DROGĄ ELEKTRONICZNĄ NA ADRES: RODO@KLAVERTEAM.COM - DROGĄ POCZTOWĄ NA ADRES: KLAVER SP.ZO.O UL. GMINNA 131, 42-221 CZĘSTOCHOWA - OSOBIŚCIE W SIEDZIBIE ADMINISTRATORA DANYCH: KLAVER SP.ZO.O UL. GMINNA 131, 42-221 CZĘSTOCHOWA

2020-02-14T09:01:38+01:00