Kontrakt
Niemcy
Dodane 11 miesięcy dni temu

Stawki

  • stawka brutto: 9,50 € – 12 €/ godz.
  • + dieta
  • zarobek miesięczny netto ok.1200 do 2000 €

Koszty

  • mieszkanie zapewnione i opłacane przez pracodawcę
  • ubezpieczenie opłaca pracodawca

Dodatkowe informacje

  • niemiecka umowa o pracę, pełne świadczenia socjalne
  • praca na stałe
  • praca na pełny etat (ok. 40 do 45 godz. tygodniowo)
  • miejsce pracy: okolice miasta Cottbus, wschodnie Niemcy

Wymagania

  • konieczne prawo jazdy kat. T oraz doświadczenie pracy jako traktorzysta
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • motywacja i szybkie tempo pracy

Zakres obowiązków

  • transport plonów traktorem
  • prace rolne traktorem
  • załadunek i rozładunek plonów

Cechy oferty pracy

StanowiskoTraktorzysta
Opiekun ofertyDominika +48 570 901 033

Wymagany jest poprawny adres email.
Wymagany jest poprawny numer telefonu.

Administratorem danych osobowych jest Klaver Sp. Z o.o. z siedzibą w Częstochowie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Dane zawarte w formularzu będą przetwarzane w celu realizacji dalszych etapów rekrutacji oraz udostępniane pracodawcom w celu zatrudnienia. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia lub usunięcia, a także prawo do przenoszenia danych. Przysługuje Państwu prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, co spowoduje zaprzestanie przetwarzania danych w celu rekrutacji. Wszelkie żądania dotyczące realizacji w/w praw należy kierować do Administratora Danych Osobowych: - DROGĄ ELEKTRONICZNĄ NA ADRES: RODO@KLAVERTEAM.COM - DROGĄ POCZTOWĄ NA ADRES: KLAVER SP.ZO.O UL. GMINNA 131, 42-221 CZĘSTOCHOWA - OSOBIŚCIE W SIEDZIBIE ADMINISTRATORA DANYCH: KLAVER SP.ZO.O UL. GMINNA 131, 42-221 CZĘSTOCHOWA

2020-02-13T11:07:31+01:00