Holandia
Dodane 4 tygodnie dni temu

Stawki

  • 10,09-10, 59  € brutto/h– 21 lat i więcej
  • 19-20 lat- 9,44 € brutto
  • 18 lat- 7, 49 € brutto

Koszty

  • zakwaterowanie 2, 47 €/ za przepracowaną godzinę (pobierane max.. 45 h- pracujesz więcej płacisz tylko za 45 h)
  • ubezpieczenie 25,76 €/ tydzień

Dodatkowe informacje

  • praca przy kwiatach ciętych i produkcji bukietów, kompozycji kwiatowych, stroików
  • czas pracy -min.3 miesiące
  • zakwaterowanie w hotelu lub w domkach  (pokoje 2 osobowe plus aneks kuchenny)
  • wypłaty w systemie tygodniowym- przy czym pierwsza wypłata po dwóch tygodniach

Wymagania

  • zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • chęci i  motywacja do pracy

Zakres obowiązków

  • układanie kartonów, skrzynek na palety, sztaplowanie (praca dla mężczyzn)
  • magazyn z kwiatami
  • kwiaty cięte – rozładunek, pakowanie

FORMULARZ APLIKACYJNY
DODATKOWE INFORMACJE:

MASZ PYTANIA ? Nie wiesz co ze sobą zabrać ? KLIKNIJ TU I ZOBACZ

Cechy oferty pracy

Stanowisko#kwiaty, #praca dla mężczyzn, #praca dla par, #praca w Holandii, #produkcja, #sadzonki, #stroiki
Mailjob@klaverteam.com
Telefon+48 570 901 033
Opiekun ofertyDominika

Administratorem danych osobowych jest Klaver Sp. Z o.o. z siedzibą w Częstochowie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Dane zawarte w formularzu będą przetwarzane w celu realizacji dalszych etapów rekrutacji oraz udostępniane pracodawcom w celu zatrudnienia. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia lub usunięcia, a także prawo do przenoszenia danych. Przysługuje Państwu prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, co spowoduje zaprzestanie przetwarzania danych w celu rekrutacji. Wszelkie żądania dotyczące realizacji w/w praw należy kierować do Administratora Danych Osobowych: - DROGĄ ELEKTRONICZNĄ NA ADRES: RODO@KLAVERTEAM.COM - DROGĄ POCZTOWĄ NA ADRES: KLAVER SP.ZO.O UL. GMINNA 131, 42-221 CZĘSTOCHOWA - OSOBIŚCIE W SIEDZIBIE ADMINISTRATORA DANYCH: KLAVER SP.ZO.O UL. GMINNA 131, 42-221 CZĘSTOCHOWA

2021-11-25T09:33:30+02:00