Kontrakt
Holandia
Dodane 3 tygodnie dni temu

Stawki

  • 21 lat i więcej- 11, 34 € brutto + dodatek 121, 5 % = 13, 78 € brutto/ h

Koszty

  • zakwaterowanie – 96 €/ tydzień
  • ubezpieczenie – 25,84€/ tydzień

Dodatkowe informacje

  • zakwaterowanie w hotelu pracowniczym
  • pracodawca zapewnia pełne szkolenia dla nowych kandydatów
  • praca w Tilburgu
  • dodatki dla kierowców- 1-2 €/dzień
  • każdy kandydat otrzymuje grafik pracy w aplikacji Plan4Flex
  • wypłaty regulowane są w systemie tygodniowym.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie na produkcji / jako operator maszyn
  • mile widziane doświadczenie/certyfikat heftruck/reachtruck
  • znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • zaangażowanie i zmotywowanie do pracy

Zakres obowiązków:

  • przenoszenie worków z produktami (do 25 kg) – kakao, mak, przyprawy itp.
  • wrzucanie produktów do maszyn mieszających
  • pakowanie produktów
  • obsługa maszyn
  • obsługa wózków- heftruck/reachtruck- dla osób z doświadczeniem
  • prace porządkowe tj. czyszczenie maszyn

Cechy oferty pracy

Stanowiskomagazyn, obsługa maszyn, Operator wózka widłowego, Praca na produkcji, rozładunek

Wymagany jest poprawny adres email.
Wymagany jest poprawny numer telefonu.

Administratorem danych osobowych jest Klaver Sp. Z o.o. z siedzibą w Częstochowie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Dane zawarte w formularzu będą przetwarzane w celu realizacji dalszych etapów rekrutacji oraz udostępniane pracodawcom w celu zatrudnienia. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia lub usunięcia, a także prawo do przenoszenia danych. Przysługuje Państwu prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, co spowoduje zaprzestanie przetwarzania danych w celu rekrutacji. Wszelkie żądania dotyczące realizacji w/w praw należy kierować do Administratora Danych Osobowych: - DROGĄ ELEKTRONICZNĄ NA ADRES: RODO@KLAVERTEAM.COM - DROGĄ POCZTOWĄ NA ADRES: KLAVER SP.ZO.O UL. GMINNA 131, 42-221 CZĘSTOCHOWA - OSOBIŚCIE W SIEDZIBIE ADMINISTRATORA DANYCH: KLAVER SP.ZO.O UL. GMINNA 131, 42-221 CZĘSTOCHOWA

2021-07-22T08:18:05+01:00