Kontrakt
Niemcy
Dodane 3 tygodnie dni temu

Stawki

  • 10,45€ brutto /h
  • 11, 30€ brutto/h – kandydat z prawem jazdy
  • 12€ brutto/h – kandydat językiem angielskim lub niemieckim
  • dodatek 25 % za pracę w godzinach  nocnych

Koszty

  • 250 € zakwaterowanie na miesiąc
  • 3€ transport do pracy (dziennie)

Dodatkowe informacje

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • praca w miejscowości Bebra
  • niemiecka umowa o pracę na dłuższy okres
  • stała opieka polskiego koordynatora
  • pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • terminowo wypłacane wynagrodzenie
  • dobre warunki pracy, miła atmosfera
  • zapewnione zakwaterowanie
  • cotygodniowe zaliczki
  • stałe godziny pracy
  • praca w systemie dwuzmianowym

Wymagania

  • motywacja do pracy
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • odpowiedzialność, dokładność
  • dobra kondycja fizyczna

Zakres obowiązków

  • rozładunek i załadunek ciężarówek

Cechy oferty pracy

Stanowiskopraca w Niemczech, pracownik fizyczny, rozładunek ciężarówek, załadunek ciężarówek

Wymagany jest poprawny adres email.
Wymagany jest poprawny numer telefonu.

Administratorem danych osobowych jest Klaver Sp. Z o.o. z siedzibą w Częstochowie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Dane zawarte w formularzu będą przetwarzane w celu realizacji dalszych etapów rekrutacji oraz udostępniane pracodawcom w celu zatrudnienia. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia lub usunięcia, a także prawo do przenoszenia danych. Przysługuje Państwu prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, co spowoduje zaprzestanie przetwarzania danych w celu rekrutacji. Wszelkie żądania dotyczące realizacji w/w praw należy kierować do Administratora Danych Osobowych: - DROGĄ ELEKTRONICZNĄ NA ADRES: RODO@KLAVERTEAM.COM - DROGĄ POCZTOWĄ NA ADRES: KLAVER SP.ZO.O UL. GMINNA 131, 42-221 CZĘSTOCHOWA - OSOBIŚCIE W SIEDZIBIE ADMINISTRATORA DANYCH: KLAVER SP.ZO.O UL. GMINNA 131, 42-221 CZĘSTOCHOWA

2021-05-27T13:34:38+01:00