Niemcy
Dodane 2 tygodnie dni temu

Stawki

  • 11,15 brutto + 1,35 dodatku = 12,50€/h
  • dodatki nocne oraz nadgodziny płatne 125%

Koszty

  • ubezpieczenie opłacone przez pracodawcę oraz możliwość ubezpieczenia współmałżonka na terenie Polski
  • transport do pracy + zakwaterowanie z WI-FI: opłata łączna w wysokości 250 €/ miesiąc

Dodatkowe informacje

  • stała praca na pełny etat, praca również dla par
  • praca w stabilnej, dobrze zorganizowanej firmie (okolice Hanau)
  • niemiecka umowa o pracę wraz z pełnym świadczeniem socjalnym
  • zakwaterowanie w mieszkaniach, w pokojach dwuosobowych
  • wypłaty miesięczne, praca w systemie 3 zmianowym
  • prosimy ze sobą zabrać: pościel (kołdra, poduszka) oraz podstawowe naczynia

Wymagania

  • wymagana znajomość języka niemieckiego na poziomie min. A2
  • bez doświadczenia
  • dobra kondycja fizyczna
  • chęć podjęcia dłuższej współpracy

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie montażu stołu lub taśmy za pomocą elementów złączonych, klejów i elementów elektroniki
  • produkcja podzespołów lub akumulatorów zgodnie ze znormalizowanymi procedurami
  • montaż różnych baterii, w szczególności prace montażowe i śrubowe (obsługa półautomatycznych urządzeń produkcyjnych)
  • wizualne i techniczne testowanie produktów