Kontrakt
Niemcy
Dodane 8 miesięcy dni temu

Stawki

  • 16 € brutto / h
  • + 40 € za każdy przepracowany dzień

Koszty

  • ubezpieczenie oraz zakwaterowanie opłaca pracodawca

Dodatkowe informacje

  • niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony,
  • możliwość pracy  na stałe,
  • zarobek miesięczny netto ok. 2300-2700 €
  • dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych, godzinach nocnych, w niedzielę lub w dni wolne od pracy

Wymagania

  • wykształcenie kierunkowe w zawodzie budowlanym,
  • dyspozycyjność i zaangażowanie,
  • doświadczenie w zawodzie,
  • dobra znajomość języka niemieckiego,
  • wymagane prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków

  • praca wyjazdowa w okolicach Heidelberg,
  • prace remontowe różnych budynków,
  • szpachlowanie, malowanie, sucha zabudowa, układanie glazury, tapetowanie, montaż paneli, układanie płytek, inne czynności wykończeniowe

Cechy oferty pracy

StanowiskoBUDOWLANKA

Wymagany jest poprawny adres email.
Wymagany jest poprawny numer telefonu.

Administratorem danych osobowych jest Klaver Sp. Z o.o. z siedzibą w Częstochowie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Dane zawarte w formularzu będą przetwarzane w celu realizacji dalszych etapów rekrutacji oraz udostępniane pracodawcom w celu zatrudnienia. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia lub usunięcia, a także prawo do przenoszenia danych. Przysługuje Państwu prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, co spowoduje zaprzestanie przetwarzania danych w celu rekrutacji. Wszelkie żądania dotyczące realizacji w/w praw należy kierować do Administratora Danych Osobowych: - DROGĄ ELEKTRONICZNĄ NA ADRES: RODO@KLAVERTEAM.COM - DROGĄ POCZTOWĄ NA ADRES: KLAVER SP.ZO.O UL. GMINNA 131, 42-221 CZĘSTOCHOWA - OSOBIŚCIE W SIEDZIBIE ADMINISTRATORA DANYCH: KLAVER SP.ZO.O UL. GMINNA 131, 42-221 CZĘSTOCHOWA

2020-08-19T11:24:29+01:00