Polska
Dodane 3 miesiące dni temu

Klaver Biuro Pośrednictwa Pracy z siedzibą w Polsce, która specjalizuje się w rekrutacji pracowników produkcyjnych oraz specjalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach dla krajów Europy Zachodniej (Niemcy, Niderlandy, Belgia)
Poszukujemy pracownika administracyjnego do pracy w naszej siedzibie w Polsce, który może komunikować się z naszymi klientami w języku hiszpańskim.
Będziesz odpowiedzialny za przeprowadzenie procesu administracyjnego oraz kontakt telefoniczny z naszymi klientami. Jeśli szukasz pracy gdzie będziesz mógł działać samodzielnie, jesteś odpowiedzialny i cenisz sobie różnorodność pracy w dynamicznym środowisku, może to być praca dla Ciebie!

Zakres obowiązków:

  •  kontakt – obsługa wszelkich pytań od klientów zewnętrznych przez telefon i e-mail
  • prowadzenie bazy danych naszych klientów
  • media społecznościowe

Wymagania:

  • komunikatywna  znajomość języka hiszpańskiego
  • podstawowe umiejętności/doświadczenie administracyjne
  • podstawowe umiejętności obsługi komputera Microsoft Office (wszystkiego możemy Cię nauczyć)
  • dobry urok osobisty
  • chęć podjęcia pracy w nowym kraju – Polsce

Oferujemy:

  • praca od poniedziałku do piątku, 40 godzin tygodniowo
  • program pomocy pracowniczej – bezpłatne poufne wsparcie we wszystkich sprawach związanych z podjęciem pracy
  • możliwość rozwoju
  • elastyczny program świadczeń
  • pracować przez długi czas

ADMINISTRATIVE EMPLOYEE BASED IN POLAND, SPANISH LANGUAGE

Klaver are a recruitment company, headquarters in Poland, which specialized in recruiting middle and senior level professionals in all sectors for West Europe. We are looking for an administrative employee based in Poland, who can communicate with our clients in Spanish language. You will be responsible for carrying out of administration process and telephone contact with our clients. If you are looking for a role with autonomy, responsibility and a variety of work in a fast paced environment, this could be the role for You!

Main activities:

  • first point of contact – managing all queries from external customers via phone and email
  • maintaining a database of our clients
  • social media

Requirements:

  • knowledge of the English language – comunicative
  • basic of administrative skills/experience
  • basic computer skills Microsoft Office (we can learn everything)
  • good personal charm
  • willingness to start working in a new country – Poland

We offer:

  • work Monday till Friday, 40 hours per week
  • employee assistance program – free confidential support in all matters related to start work
  • opportunity to develop
  • flexible benefits program
  • work for a long period of time

Cechy oferty pracy

Stanowisko#pracownik biurowy
Mailrekrutacja@klaverteam.com
Opiekun oferty:Martin
Telefon+48 577 901 944

Wymagany jest poprawny numer telefonu.
Wymagany jest prawidłowy adres e-mail.

Dołącz CV

Administratorem danych osobowych jest Klaver Sp. Z o.o. z siedzibą w Częstochowie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Dane zawarte w formularzu będą przetwarzane w celu realizacji dalszych etapów rekrutacji oraz udostępniane pracodawcom w celu zatrudnienia. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia lub usunięcia, a także prawo do przenoszenia danych. Przysługuje Państwu prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, co spowoduje zaprzestanie przetwarzania danych w celu rekrutacji. Wszelkie żądania dotyczące realizacji w/w praw należy kierować do Administratora Danych Osobowych: - DROGĄ ELEKTRONICZNĄ NA ADRES: RODO@KLAVERTEAM.COM - DROGĄ POCZTOWĄ NA ADRES: KLAVER SP.ZO.O UL. GMINNA 131, 42-221 CZĘSTOCHOWA - OSOBIŚCIE W SIEDZIBIE ADMINISTRATORA DANYCH: KLAVER SP.ZO.O UL. GMINNA 131, 42-221 CZĘSTOCHOWA

2021-10-20T16:16:10+02:00