Kontrakt
Holandia
Dodane 2 miesiące dni temu

Stawki

  • dla osób w wieku 21 lat i więcej – stawka -10,00 € brutto/h pracy
  • dla osób w wieku 20 lat – stawka -9, 00 € brutto/h pracy
  • dla osób w wieku 19 lat – stawka -8,00 € brutto/h pracy
  • dla osób w wieku 18 lat – stawka -7,50 € brutto/h pracy

STAWKA PO PRZEPRACOWANIU 200 GODZIN:

  • dla osób w wieku 21 lat i więcej – stawka -10,21 € brutto/h pracy
  • dla osób w wieku 20 lat – stawka -9, 19 € brutto/h pracy
  • dla osób w wieku 19 lat – stawka -8,17 € brutto/h pracy
  • dla osób w wieku 18 lat – stawka -7,66 € brutto/h pracy

STAWKA PO PRZEPRACOWANIU 400 GODZIN:

  • dla osób w wieku 21 lat i więcej – stawka -10,41 € brutto/h pracy
  • dla osób w wieku 20 lat – stawka -9, 37 € brutto/h pracy
  • dla osób w wieku 19 lat – stawka -8,33 € brutto/h pracy
  • dla osób w wieku 18 lat – stawka -7,81 € brutto/h pracy

Dodatki

  • dodatki za zmiany: I zmian 105%, II zmian 115%, III zmiana 128 %
  • bonus 250 euro – po wypracowaniu 1000 godzin

Koszty

  • zakwaterowanie – 96 €/ tydzień
  • ubezpieczenie – 25,84€/ tydzień

Dodatkowe informacje

  • zakwaterowanie w hotelu pracowniczym lub w domkach
  • pokoje  dwu osobowe
  • praca w Veghel lub w Oss
  • po przyjeździe na miejsce obowiązuje 5-dniowa kwarantanna, pracodawca zleci także wykonanie testu na Covid 19 (po odbyciu kwarantanny)
  • w czasie kwarantanny  zakwaterowanie jest darmowe, w tym czasie wyrabiane jest także niezbędne holenderskie zaświadczenie o niekaralności- koszty pokrywa pracodawca
  • darmowy codzienny transport do pracy
  • dodatki dla kierowców- 1-2 €/dzień
  • każdy kandydat otrzymuje grafik pracy w aplikacji Plan4Flex
  • dodatki wakacyjne i urlopowe
  • wypłaty regulowane są w systemie tygodniowym.
  • pensja Kandydata wypłacana jest na wskazany rachunek bankowy- „SALARISY” (odcinki wypłat) wysyłane są raz w tygodniu na wskazany adres e-mail

Wymagania

  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • chęć motywacji do pracy
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym

Zakres obowiązków

  • prawidłowe ręczne zdjęcie produktu z taśmy transportującej i włożenie go do opakowania
  • sprawdzenie podczas procesu, czy produkt ma odpowiednią jakość i spełnia określone wymogi
  • wykonywanie prac związanych z porządkowaniem i sprzątaniem, stosując się do ustalonych zasad higieny

Cechy oferty pracy

StanowiskoPakowanie/Sortowanie, Praca na produkcji
Dominika+48 570 901 033
E-mailjob@klaverteam.com

Wymagany jest poprawny adres email.
Wymagany jest poprawny numer telefonu.

Administratorem danych osobowych jest Klaver Sp. Z o.o. z siedzibą w Częstochowie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Dane zawarte w formularzu będą przetwarzane w celu realizacji dalszych etapów rekrutacji oraz udostępniane pracodawcom w celu zatrudnienia. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia lub usunięcia, a także prawo do przenoszenia danych. Przysługuje Państwu prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, co spowoduje zaprzestanie przetwarzania danych w celu rekrutacji. Wszelkie żądania dotyczące realizacji w/w praw należy kierować do Administratora Danych Osobowych: - DROGĄ ELEKTRONICZNĄ NA ADRES: RODO@KLAVERTEAM.COM - DROGĄ POCZTOWĄ NA ADRES: KLAVER SP.ZO.O UL. GMINNA 131, 42-221 CZĘSTOCHOWA - OSOBIŚCIE W SIEDZIBIE ADMINISTRATORA DANYCH: KLAVER SP.ZO.O UL. GMINNA 131, 42-221 CZĘSTOCHOWA

2021-06-10T15:03:58+01:00