Kontrakt
Niemcy
Dodane 1 rok dni temu

Stawki

  • stawka brutto od 14 do 14,50 € / godz. dla kierowców bez doświadczenia na pompie do betonu (przez 3 miesiące, potem podwyżka)
  • stawka brutto 17 €/ godz. dla doświadczonych operatorów pompy do betonu
  • zarobek miesięczny netto ok. 1800 do 2300 € / mies.

Koszty

  • zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę i opłacane przez pracownika w wys. 200 €/ mies.
  • ubezpieczenie opłaca pracodawca

Dodatkowe informacje

  • niemiecka umowa o pracę, pełne świadczenia socjalne
  • płatny urlop od 24 dni
  • ilość godzin miesięcznie: ok. 180 do 220
  • praca w okolicach: miasto Balve, zachodnie Niemcy

Wymagania

  • motywacja i szybkie tempo pracy
  • prawo jazdy kat. C i doświadczenie w tej kategorii
  • mile widziane doświadczenie jako operator pompy do betonu ( jeżeli ktoś nie ma to nastąpi szkolenie kierowców przez pracodawcę )
  • prawo jazdy kat. B. ( zalecany własny samochód )
  • mile widziana komunikatywna znajomość języka niemieckiego zalecana
  • odpowiedzialność za powierzony sprzęt i utrzymanie go w sprawności oraz czystości

Zakres obowiązków

  • bezpieczny montaż pompy do betonu na budowie
  • obsługa pilotem rur doprowadzających beton
  • dopasowanie długości rur i węży
  • dbanie o czystość sprzętu, rur i przewodów ( oczyszczanie z betonu )
  • konserwacja maszyny np. smarowanie przegubów itd.

Cechy oferty pracy

StanowiskoKierowca, Operator maszyn, Operator pompy do betonu
Opiekun ofertyDominika tel.:+48 570 901 033

Wymagany jest poprawny adres email.
Wymagany jest poprawny numer telefonu.

Administratorem danych osobowych jest Klaver Sp. Z o.o. z siedzibą w Częstochowie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Dane zawarte w formularzu będą przetwarzane w celu realizacji dalszych etapów rekrutacji oraz udostępniane pracodawcom w celu zatrudnienia. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia lub usunięcia, a także prawo do przenoszenia danych. Przysługuje Państwu prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, co spowoduje zaprzestanie przetwarzania danych w celu rekrutacji. Wszelkie żądania dotyczące realizacji w/w praw należy kierować do Administratora Danych Osobowych: - DROGĄ ELEKTRONICZNĄ NA ADRES: RODO@KLAVERTEAM.COM - DROGĄ POCZTOWĄ NA ADRES: KLAVER SP.ZO.O UL. GMINNA 131, 42-221 CZĘSTOCHOWA - OSOBIŚCIE W SIEDZIBIE ADMINISTRATORA DANYCH: KLAVER SP.ZO.O UL. GMINNA 131, 42-221 CZĘSTOCHOWA

2020-02-13T11:08:00+01:00