Niemcy
Dodane 2 miesiące dni temu

Stawki

  • min. 11,10  € brutto/h dla malarza bez dyplomu +  dieta min. 4 € netto / h
  • min 13,50 € brutto/h dla doświadczonego malarza +  dieta min. 4 € netto /h

Koszty

  • ubezpieczenie opłaca pracodawca,
  • zakwaterowanie płatne 20-25 €/ doba  (wysokość kwoty zależna od lokalizacji)

Dodatkowe informacje

  • niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony,
  • możliwość pracy  na stałe,
  • 24 dni urlopu,
  • zakwaterowanie w prywatnych pensjonatach
  • praca w południowo -zachodniej części Niemiec
  • musisz posiadać swoją odzież roboczą w kolorze białym

Wymagania

  • kwalifikacje w zawodzie malarz-tapeciarz (lub kilkuletnie doświadczenie),
  • mile widziane, ale nie wymagane prawo jazdy i własny samochód,
  • mile widziana komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
  • dyspozycyjność i zaangażowanie

Zakres obowiązków

  • wszelkie prace związane z zawodem malarza (malowanie okien, drzwi, fasad, elewacji – prace wewnątrz i na zewnątrz budynku),
  • gipsowanie, szpachlowanie,
  • tapetowanie (raufaza, fizelina, tapety z włóknem szklanym)
  • stawianie ścianek działowych, podwieszane sufity  i inne konstrukcje przy użyciu płyt gipsowo- kartonowych
  • docieplanie budynków, nakładanie tynków
  • inne prace ogólnobudowlane i wykończeniowe