Kontrakt
Niemcy
Dodane 12 miesięcy dni temu

Stawki

  • wynagrodzenie miesięczne netto: 1200 do 1300 €  ( w pierwszym roku pracy )
  • wynagrodzenie miesięczne netto: 1400 do 1500 € ( po pierwszym roku pracy )
  • + napiwki 200 do 300 € netto

Koszty

  • zakwaterowanie zapewnione i kosztuje ok. 150 do 300 €  miesięcznie
  • praca na stałe w niemieckiej restauracji
  • praca na pełny etat, 5 do 6 dni w tygodniu, ok. 175 godzin miesięcznie
  • praca na 3 zmiany w godzinach : 7-16,  11-21, 16-24

Dodatkowe informacje

  • niemiecka umowa o pracę, pełne świadczenia socjalne
  • + 24 dni płatnego urlopu
  • kurs języka niemieckiego
  • miejsce pracy: miasto Cottbus, wschodnie Niemcy

Wymagania

  • wysoka motywacja do pracy, chęć podnoszenia kwalifikacji
  • wykształcenie w zawodzie kucharza potwierdzone świadectwem i doświadczeniem zawodowym
  • zalecana znajomość kuchni niemieckiej
  • przestrzeganie norm i standardów produkcji, w szczególności standardów HACCP
  • konieczna komunikatywna znajomość języka niemieckiego albo angielskiego
  • dyspozycyjność  podczas weekendów i wieczorami
  • często praca pod presją czasu
  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
  • punktualność, samodzielność, sumienność i dokładność

Zakres obowiązków

  • przygotowywanie potraw kuchni niemieckiej według przepisu
  • zimny i ciepły Bufet, a la Carte
  • estetyczne serwowanie dań według zamówienia
  • dbanie o czystość miejsca pracy
  • przestrzeganie przepisów BHP

Cechy oferty pracy

StanowiskoKucharka, Kucharz
Opiekun ofertyDominika +48 570 901 033

Wymagany jest poprawny adres email.
Wymagany jest poprawny numer telefonu.

Administratorem danych osobowych jest Klaver Sp. Z o.o. z siedzibą w Częstochowie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Dane zawarte w formularzu będą przetwarzane w celu realizacji dalszych etapów rekrutacji oraz udostępniane pracodawcom w celu zatrudnienia. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia lub usunięcia, a także prawo do przenoszenia danych. Przysługuje Państwu prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, co spowoduje zaprzestanie przetwarzania danych w celu rekrutacji. Wszelkie żądania dotyczące realizacji w/w praw należy kierować do Administratora Danych Osobowych: - DROGĄ ELEKTRONICZNĄ NA ADRES: RODO@KLAVERTEAM.COM - DROGĄ POCZTOWĄ NA ADRES: KLAVER SP.ZO.O UL. GMINNA 131, 42-221 CZĘSTOCHOWA - OSOBIŚCIE W SIEDZIBIE ADMINISTRATORA DANYCH: KLAVER SP.ZO.O UL. GMINNA 131, 42-221 CZĘSTOCHOWA

2020-02-13T12:16:44+01:00