Kontrakt
Austria
Dodane 12 miesięcy dni temu

Stawki

  • od 12,36 do 13,2 € brutto / godz. (w zależności od kwalifikacji)
  • + dieta netto 41,40 € / dzień pracy (ok. 870 € netto miesięcznie)
  • wynagrodzenie miesięczne netto od 2300 do 2500 € + nadgodziny (Zeitkonto)
  • + 13 (pensja wakacyjna) i 14 (pensja świąteczna)

Koszty

  • zakwaterowanie 350 do 450 €/ mies.
  • ubezpieczenie opłaca pracodawca

Dodatkowe informacje

  • austriacka umowa o pracę na okres stały i pełne świadczenia socjalne
  • + 5 tygodni płatnego urlopu
  • czas pracy: od poniedziałku do soboty
  • godziny pracy: 167 godz. miesięcznie + nadgodziny (Zeitkonto)
  • praca w okolicach: region Vorarlberg zachodnia Austria, różne miasta jak Nenzing, Bludenz, Feldkirch, Dornbirn, Bregenz itd.

Wymagania

  • wyuczony zawód elektryka / elektromontera (świadectwo ukończenia szkoły o profilu elektryk/ elektromonter, dyplom czeladnika lub mistrza) lub doświadczenie na stanowisku pomocnik elektryka
  • doświadczenie przy elektryce budowlanej i/lub przemysłowej
  • konieczna dobra znajomość języka niemieckiego
  • konieczne posiadanie własnego auta na dojazdy do pracy
  • w przypadku dwóch osób, konieczne jest jedno auto i jedna z tych osób musi mówić dobrze po niemiecku

Zakres obowiązków

  • montaż instalacji elektrycznych w budynkach mieszkalnych
  • układanie kabli
  • podłączanie urządzeń elektrycznych (oświetlenie, montaż gniazd wtykowych, włączników, przełączników elektrycznych)

Cechy oferty pracy

StanowiskoElektromonter, Elektryk
Opiekun ofertyDominika tel.: +48 570 901 033

Wymagany jest poprawny adres email.
Wymagany jest poprawny numer telefonu.

Administratorem danych osobowych jest Klaver Sp. Z o.o. z siedzibą w Częstochowie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Dane zawarte w formularzu będą przetwarzane w celu realizacji dalszych etapów rekrutacji oraz udostępniane pracodawcom w celu zatrudnienia. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia lub usunięcia, a także prawo do przenoszenia danych. Przysługuje Państwu prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, co spowoduje zaprzestanie przetwarzania danych w celu rekrutacji. Wszelkie żądania dotyczące realizacji w/w praw należy kierować do Administratora Danych Osobowych: - DROGĄ ELEKTRONICZNĄ NA ADRES: RODO@KLAVERTEAM.COM - DROGĄ POCZTOWĄ NA ADRES: KLAVER SP.ZO.O UL. GMINNA 131, 42-221 CZĘSTOCHOWA - OSOBIŚCIE W SIEDZIBIE ADMINISTRATORA DANYCH: KLAVER SP.ZO.O UL. GMINNA 131, 42-221 CZĘSTOCHOWA

2020-08-12T10:33:15+01:00