Kontrakt
Niemcy
Dodane 12 miesięcy dni temu

Stawki

  • 11,00-14,00 € brutto/ h (stawka uzależniona od poziomu znajomości języka niemieckiego)+ dodatki za zmiany nocne oraz pracę w niedzielę i święta

Koszty

  • zakwaterowanie 62,50 €/ tygodniowo od osoby (odejmowane od miesięcznej wypłaty)
  • ubezpieczenie opłacane przez pracodawcę

Dodatkowe informacje

  • umowa na minimum 9 miesięcy
  • praca w systemie: 7 dni pracujący po czym 3 dni wolnego
  • zmiany w godzinach: 8:00-18:00 oraz 18:00-4:00
  • możliwość  zaliczki już po pierwszym przepracowanym tygodniu wyrównanie wypłaty miesięczne
  • możliwość pomocy w zorganizowaniu transportu z Polski do Niemiec- transport płatny według cennika przewoźnika

Wymagania

  • uprawnienia oraz doświadczenie w pracy na wózku widłowym
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • prawo jazdy lub własny transport do pracy
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym

Zakres obowiązków

  • obsługa wózka widłowego bocznego

Cechy oferty pracy

StanowiskoKierowca, Operator wózka widłowego, Pakowanie/Sortowanie, Praca na produkcji

Wymagany jest poprawny adres email.
Wymagany jest poprawny numer telefonu.

Administratorem danych osobowych jest Klaver Sp. Z o.o. z siedzibą w Częstochowie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Dane zawarte w formularzu będą przetwarzane w celu realizacji dalszych etapów rekrutacji oraz udostępniane pracodawcom w celu zatrudnienia. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia lub usunięcia, a także prawo do przenoszenia danych. Przysługuje Państwu prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, co spowoduje zaprzestanie przetwarzania danych w celu rekrutacji. Wszelkie żądania dotyczące realizacji w/w praw należy kierować do Administratora Danych Osobowych: - DROGĄ ELEKTRONICZNĄ NA ADRES: RODO@KLAVERTEAM.COM - DROGĄ POCZTOWĄ NA ADRES: KLAVER SP.ZO.O UL. GMINNA 131, 42-221 CZĘSTOCHOWA - OSOBIŚCIE W SIEDZIBIE ADMINISTRATORA DANYCH: KLAVER SP.ZO.O UL. GMINNA 131, 42-221 CZĘSTOCHOWA

2020-02-07T14:05:39+01:00