Przegląd

Klaver praca za granicą – laminiarz.
Praca w Niemczech od zaraz – wysokie zarobki.
Klaver poszukuje laminiarza do pracy w Niemczech.

Zalety:

• stała praca- niemiecka umowa o pracę
• atrakcyjne i adekwatne do wyników wynagrodzenie
• możliwość pracy w godzinach nadliczbowych +25%
• przyjazna atmosfera w miejscu pracy

Główne zadania:

  • Przygotowanie form do laminowania
  • przycinanie tworzyw sztucznych, mat z włókna szklanego na wymiar
  • Wykonywanie prac naprawczych na laminowanych listwach

Wymagania:
• Udokumentowane minimum roczne doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku mile widziane, ale niekoniecznie
• Konieczna przynajmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego
• Prawo jazdy i własny samochód
• Punktualność, samodzielność, sumienność i dokładność

Wynagrodzenie:

Stawka 2400 € netto
• wypłaty w systemie miesięcznym
• cykliczne podwyżki
• dodatki urlopowe oraz świąteczne
• dodatki za prace zmianowe
• wypłaty przelewane są na Twoje imienne konto walutowe w €

Zakwaterowanie:

  • Pokoje jedno osobowe max 600 €
  • Internet oraz telewizor z polską TV na każdym domku
  • łazienka i kuchnia dzielona ze współlokatorami

Transport:

  • pomagamy zorganizować transport spod miejsca zamieszkania pod adres firmy ( opłata według aktualnego cennika przewoźnika )
  • PAMIĘTAJ Ty rezerwujesz miejsce!

Więcej informacji odnośnie transportu i ubezpieczenia znajdziesz tutaj:

Tagi:  #pracalaminiarz #pracawNiemczech #laminiarz #pracazagranicą #Klaverpracaodzaraz