klaver przewozy - ofert pracy

Zakwaterowanie dla pracownika

 

 

Pytanie: Chcę wyjechać do pracy z chłopakiem/dziewczyną/znajomymi/rodziną- czy mamy gwarancję wspólnej pracy i zakwaterowania?

Odpowiedź: Kliknij w link: www.klaverteam.com/razem-czy-osobno-.html

 

Pytanie: Mam wyjechać do pracy, czy wiadomo gdzie będę mieszkać?

Odpowiedź: Zazwyczaj pracodawcy mają do zaoferowania hotele, domki, mieszkania, kamienice, domy. Posiadamy oferty (np. pakowanie pomidorów koktajlowych), w których jeszcze przed wyjazdem pracodawca przesyła do nas zdjęcia konkretnych zakwaterowań. W niektórych ofertach pracodawca przesyła adres zakwaterowania (bez zdjęć). Jednak w większości ofert np. na różne prace produkcyjne, czy sortowanie warzyw i owoców, nie możemy przed wyjazdem jasno określić, gdzie kandydaci będą zakwaterowani- czy będzie to domek, mieszkanie, hotel itp. Kandydaci przyjeżdżający do pracy kwaterowani są po kolei według przyjazdu. Co możemy zagwarantować: jeśli wyjeżdża para- pokój dwuosobowy, jeśli wyjeżdża sama kobieta- pokój w którym mieszkają kobiety, jeśli wyjeżdża sam mężczyzna- pokój w którym mieszkają mężczyźni. Więcej informacji uzyskasz klikając w link: www.klaverteam.com/jak-bede-mieszkac-.html

 

Pytanie: Wyjeżdżam do pracy i zastanawiam się jak będzie wyglądać zakwaterowanie, czy będzie lodówka, pralka, Internet itp.?

Odpowiedź: Kliknij w link: www.klaverteam.com/co-z-tymi-zakwaterowaniami-.html

                       Kliknij w link: www.klaverteam.com/robimy-pranie!!!-co-warto-wiedziec-o-pralniach-dla-pracownikow.html

 

Pytanie: Czy na zakwaterowaniu będę miał dostęp do Internetu?

Odpowiedź: Dostęp do Internetu jest praktycznie na każdym zakwaterowaniu, w większości zakwaterowań jest on darmowy, lub wliczony w czynsz. Trzeba jednak pamiętać, że na niektórych lokalizacjach za dostęp do Internetu trzeba zapłacić.