klaver przewozy - ofert pracy

Zakwaterowanie dla pracownika

 

 

Pytanie: Chcę wyjechać do pracy z chłopakiem/dziewczyną/znajomymi/rodziną- czy mamy gwarancję wspólnej pracy i zakwaterowania?

Odpowiedź: Kliknij w link: www.klaverteam.com/razem-czy-osobno-.html

 

Pytanie: Mam wyjechać do pracy, czy wiadomo gdzie będę mieszkać?

Odpowiedź: Zazwyczaj pracodawcy mają do zaoferowania hotele, domki, mieszkania, kamienice, domy itd. Przykładowe zdjęcia zakwaterowań znajdują się na naszej stronie internetowej pod konkretnymi ofertami. Kandydaci przyjeżdżający do pracy kwaterowani są po kolei według przyjazdu. Co możemy dodać: jeśli wyjeżdża para- pokój dwuosobowy, jeśli wyjeżdża sama kobieta- pokój w którym mieszkają kobiety, jeśli wyjeżdża sam mężczyzna- pokój w którym mieszkają mężczyźni. Więcej informacji uzyskasz klikając w link: www.klaverteam.com/jak-bede-mieszkac-.html

 

Pytanie: Wyjeżdżam do pracy i zastanawiam się jak będzie wyglądać zakwaterowanie, czy będzie lodówka, pralka, Internet itp.?

Odpowiedź: Kliknij w link: www.klaverteam.com/co-z-tymi-zakwaterowaniami-.html

                      Kliknij w link: www.klaverteam.com/robimy-pranie!!!-co-warto-wiedziec-o-pralniach-dla-pracownikow.html

 

Pytanie: Czy na zakwaterowaniu będę miał dostęp do Internetu?

Odpowiedź: Dostęp do Internetu jest praktycznie na każdym zakwaterowaniu, w większości zakwaterowań jest on darmowy, lub wliczony w czynsz. Trzeba jednak pamiętać, że na niektórych lokalizacjach za dostęp do Internetu trzeba zapłacić.