klaver przewozy - ofert pracy

Transport dla pracownika

 

 

Pytanie: Wiem, że możecie zorganizować transport, czy za tą usługę ponoszę jakieś koszty?

Odpowiedź: Za samą usługę poszukiwania transportu z Polski do pracodawcy zagranicznego nie pobieramy ŻADNYCH opłat. Oczywiście kandydat ponosi koszt przejazdu z Polski do pracy za granicą- koszt przejazdu jest zgodny z cennikiem danego przewoźnika. Pieniądze za przejazd płacisz bezpośrednio po wejściu do busa, u kierowcy.

 

Pytanie: Czy muszę jechać transportem zorganizowanym przez was? Mam samochód i chce nim wyjechać do pracy! - czy jest to możliwe?

Odpowiedź: Tak jest to możliwe, jednak zawsze trzeba brać pod uwagę fakt, iż niektóre biura zagraniczne np. biura holenderskie, wymagają przyjazdu na określony dzień i do określonej godziny. Nieprzewidziane sytuacje typu: awaria, korki na drodze mogą być przyczyną spóźnienia, a tym samym brakiem możliwości przyjęcia do pracy i dodatkowe nerwy. Trzeba również liczyć się z tym, że ilość miejsc parkingowych jest ograniczona, a co za tym idzie, jeśli takich miejsc zabraknie, trzeba będzie parkować daleko od miejsca zakwaterowania- niejednokrotnie ponosząc dodatkowe opłaty parkingowe. My, organizując transport mamy gwarancję, że przewoźnik dowiezie was na czas, bez stresu.

 

Pytanie: Chcę wyjechać z wami do pracy ale macie siedzibę w Częstochowie a ja mieszkam w Gdańsku - czy muszę dojechać do Częstochowy, żeby zabrał mnie przewoźnik?

Odpowiedź: Nie musisz dojeżdżać do Częstochowy. Rekrutujemy kandydatów do pracy z całej Polski i zdajemy sobie sprawę, że nie każdy może do Częstochowy dojechać. Dlatego jesteśmy w stanie zorganizować przewoźnika niemal z każdego zakątka Polski- oczywiście najpierw dzwonimy do przewoźnika i pytamy czy dojeżdża do danego miejsca i wtedy ustalamy co i jak:). Koszt przejazdu- według cennika danego przewoźnika.

 

Pytanie: Czy kredytujecie przejazd z Polski do miejsca pracy za granicą?

Odpowiedź: Nie kredytujemy przejazdu z Polski do biura zagranicznego z prostej przyczyny- to nie my jesteśmy waszym pracodawcą, a w związku z tym, to nie my wypłacamy wam pieniądze za pracę, ale biuro zagraniczne. Dlatego nie mamy możliwości odliczenia kosztu waszego transportu od zarobionych za granicą pieniędzy.

 

Pytanie: Ograniczenie bagażu u przewoźnika- co to za wymysł!?

Odpowiedź: To nie wymysł- trzeba brać pod uwagę fakt, że nie rezerwujesz całego busa i bagażnika tylko dla siebie. Zazwyczaj busy są 8 osobowe- jeśli każdy z pasażerów zabierze dodatkowo (oprócz ustalonego bagażu) dajmy na to 2 torby, to przeliczając na 8 pasażerów robi się dodatkowe 16 toreb- pomyśl, gdzie kierowca ma je zmieścić? Dlatego bardzo ważne jest poinformowanie przewoźnika przed wyjazdem, że będziesz miał dodatkowy bagaż i czy w związku z tym nie trzeba będzie dopłacić za jego przewóz (być może przewoźnik będzie musiał zabrać wtedy mniej osób aby zmieścić twój dodatkowy bagaż). Standardowo, na każdego pasażera przypada duża torba do 40 kg (lub dwie małe po 20kg każda), oraz bagaż podręczny 7-8 kg.