klaver przewozy - ofert pracy

Pracodawca

Jeśli potrzebujecie wykwalifikowanej grupy pracowników stałych, sezonowych,  lub pomocy w zorganizowaniu grupy pracowników w okresach poprzedzających Święta Bożego Narodzenia, Wielkanoc, Walentynki, Dzień Matki czy inne wyjątkowe okazje- nasz zespół z przyjemnością zajmie się realizacją takiego zamówienia. Znajdziemy dla Państwa wykwalifikowaną grupę pracowników oraz pomożemy w organizacji transportu.

Dzięki obszernej, na bieżąco aktualizowanej bazie Kandydatów wyspecjalizowanych w różnych dziedzinach, mamy możliwość szybkiego a zarazem trafnego doboru kwalifikowanych pracowników, gotowych do podjęcia pracy „od zaraz". Każdy Kandydat kierowany do pracy przechodzi złożony proces rekrutacji.

Każdy Klient współpracujący z nami jest traktowany indywidualnie. Jeśli zachodzi taka potrzeba jesteśmy w stanie dopasować proces rekrutacji do potrzeb wynikających z wymogów stawianych przez konkretnego Klienta. Na życzenie Klienta tworzymy szczegółowy profil kandydata kierowanego do pracy, w którym zawieramy dokładne informacje związane z doświadczeniem, znajomością języka obcego, posiadanymi uprawnieniami, czy certyfikatami.