klaver przewozy - ofert pracy

Praca za granicą - oferty

Pośrednictwo Pracy Klaver Sp.zo.o z siedzibą w Czestochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje Kandydatów chętnych do podjęcia pracy za granicą. Poszukujemy osób zarówno bez doświadczenia oraz bez znajomości języka obcego, ale także wykwalifikowanych specjalistów w danym zawodzie.

Klaver Sp.zo.o ostrzega przed fałszywymi ofertami pracy ukazującymi się co jakiś czas na stronach ogłoszeniowych. Fałszywie działające osoby podszywają się pod Klaver Sp.zo.o w celu wyłudzenia danych osobowych. Informujemy, że nasze biuro kontaktuje się TYLKO i WYŁĄCZNIE z numerów telefonów, oraz adresów mailowych dostępnych na naszej stronie internetowej w zakładce KONTAKT www.klaverteam.com/kontakt,8.html . Wszystkie adresy mailowe Klaver Sp.zo.o mają końcówkę ....@klaverteam.com

Administratorem Państwa danych osobowych jest Klaver sp. z o.o. Kontakt do Administratora Danych Osobowych: rodo@klaverteam.com. Udzieloną przez Państwa zgodę na przetwarzanie danych osobowych mogą Państwo w każdej chwili wycofać, oraz przysługuje Państwu prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przeniesienia danych, wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Uprawnienia powyższe przysługują Państwu także w przypadku prawidłowego przetwarzania danych przez Administratora. Wyrażenie przez Państwa zgody na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolne i konieczne dla zawarcia umowy pośrednictwa pracy. W każdym czasie udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych mogą Państwo wycofać a każde przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej.

 

Kliknij w obrazki poniżej i zapoznaj się z aktualnymi ofertami pracy: w Holandii, w Belgii, oraz w Niemczech.