klaver przewozy - ofert pracy

Różne prace na produkcji w okolicach Hagi

WARUNKI ZATRUDNIENIA

Stawki:

- stawka godzinowa w zależności od wieku:

21 lat i powyżej- 9,44€-11,47 € brutto/h pracy

18- 20 lat- 7,84€-8,95 € brutto/h pracy

- extra płatne nadgodziny, oraz weekendy:

21 lat i więcej 11,80€-20,49 € brutto/h pracy

18-20 lat- 9,80€-13,42 € brutto/h pracy

Koszty:

- zakwaterowanie w zależności od wieku:

21 lat i więcej- maksymalnie 97,86 €/tydzień lub mniej w zależności od liczby przepracowanych godzin,

18-20 lat- maksymalnie 89,61 €/tydzień lub mniej w zależności od liczby przepracowanych godzin,

- ubezpieczenie 23,60 €/ tydzień

- codzienny dojazd do pracy 5,67 €/dzień (jeśli się korzysta)

Dodatkowe informacje:

- Wypłaty regulowane w systemie tygodniowym

- zakwaterowanie w domkach, hotelach, mieszkaniach

- praca w okolicach Hagi i Rotterdamu

- dla par możliwość zakwaterowania w pokoju dwuosobowym

- przejazd z Polski do Holandii płatny według cennika przewoźnika

- zdjęcia pod ofertą przedstawiają przykładowe zakwaterowania

Wymagania:

- wymagane chęci i motywacja do pracy

- wymagane zaangażowanie

- nie wymagana znajomość języka obcego oraz doświadczenie

Zakres obowiązków:

- sortowanie warzyw i owoców

- pakownie kapsułek z kawą, masła, paczek

- praca w szklarni

- praca w magazynach

- inne prace na produkcji

Ze względu na możliwość pracy przy żywności możesz zostać poproszony o usunięcie: lakieru, sztucznych paznokci, oraz biżuterii

 Opiekun oferty Dominika    tel: 570 901 913

                                                  mail: job@klaverteam.com

Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy w Holandii prosimy o wysłanie aktualnego cv na adres mailowy praca@klaverteam.com. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Przy wysyłaniu aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

Kontakt: www.klaverteam.com/kontakt,8.html