klaver przewozy - ofert pracy

Kiedy w końcu wyjadę do pracy? Co mam spakować?

 

Pytanie: Jak długo po zaakceptowaniu przez biuro zagraniczne będę czekać na wyjazd?

Odpowiedź: Zazwyczaj jeśli biuro zaakceptuje kandydata, wyjazd odbywa się w ciągu kilku dni (3-4 dni)

 

Pytanie: W jakie dni są wyjazdy do pracy i od czego są zależne?

Odpowiedź: Terminy wyjazdów do pracy są zazwyczaj wcześniej ustalane z biurem zagranicznym i są zależne od terminu przyjęcia, jaki biuro wyznaczy kandydatowi. Jeśli jest to wyjazd na prace produkcyjne zazwyczaj wyjazdy są we środy, natomiast przy pakowaniu elementów drobiu wyjazdy odbywają się w weekend. Posiadamy również oferty, w których nie ma twardo ustalonego dnia przyjazdu, a kandydaci mogą przyjechać do pracy np. od poniedziałku do piątku.

 

Pytanie: Zostałem zaakceptowany do pracy i nie wiem jak się spakować, co zabrać?

Odpowiedź: Kliknij w link: www.klaverteam.com/zastanawiasz-sie-co-warto-spakowac-do-torby-jadac-do-pracy-za-granice-,165.html

                      Kliknij w link: www.klaverteam.com/wyjezdzasz-do-pracy-w-holandii-i-zastanawiasz-sie-co-zabrac-ze-soba-.html

 

Pytanie: Czy muszę zabrać buty ochronne?

Odpowiedź: Tak, buty z metalowym podnoskiem, tzw. stalkapy, są wymagane ze względów bezpieczeństwa, dlatego wyjeżdżając do pracy za granicę, obowiązkowo musisz je mieć. Możesz zakupić je w Polsce, lub nabyć na miejscu u pracodawcy. W Polsce możesz je zakupić w marketach budowlanych, lub w sklepach BHP. Zakup w Polsce zazwyczaj jest bardziej korzystny cenowo, niż np. w Holandii- w Holandii zazwyczaj pracodawcy liczą sobie około 30-35 euro za parę. Może się również okazać że pracodawca nie dysponuje w danym momencie butami w twoim rozmiarze i co wtedy? Wybór należy do ciebie :)