klaver przewozy - ofert pracy

Chcę wyjechać z wami do pracy za granicę

 

 

Pytanie: Jak mam szukać oferty pracy dla siebie?

Odpowiedź: Aby odpowiednio dobrać ofertę pracy dla siebie trzeba odpowiedzieć sobie na kilka pytań np. czy znam język obcy, czy mam doświadczenie, czy chciałbym pracować w konkretnym zawodzie? Jeśli nie masz doświadczenia szukaj ofert pracy, gdzie tego doświadczenia nie wymagają, lub gdzie doświadczenie jest mile widziane, ale nie wymagane, to samo dotyczy znajomości języka obcego. Jeśli szukasz pracy w konkretnym zawodzie sprawdź w wymaganiach czy spełniasz warunki (odpowiedni staż pracy, znajomość języka, prawo jazdy, samochód itp.)

 

Pytanie: Chciałem przesłać do was swoje cv- jak mam je napisać?

Odpowiedź: Kliknij w link: www.klaverteam.com/chcesz-zglosic-swoja-kandydature-do-pracy-ale-nie-wiesz-jak-napisac-cv-.html

 

Pytanie: Chciałbym wyjechać do pracy za waszym pośrednictwem, ale nie wiem gdzie znajdę aktualne oferty?

Odpowiedź: Nasze aktualne oferty znajdziecie na naszej stronie internetowej. Kliknij w link: www.klaverteam.com/praca-za-granica-oferty.html

 

Pytanie: Czy wyjeżdżając do pracy za pośrednictwem Klaver mam pewność że jadę do legalnej pracy?

Odpowiedź: Tak, jesteśmy legalnie działającym biurem, posiadamy certyfikat nadany przez Marszałka Województwa Śląskiego numer 18450. Jadąc przez nasze biuro do pracy masz pewność że jedziesz do legalnie działającego pracodawcy.

 

Pytanie: Szukam pracy i chciałbym wyjechać z Klaver- czy muszę coś zapłacić za szukanie, czy znalezienie pracy?

Odpowiedź: Klaver Sp.zo.o nie pobiera ŻADNYCH opłat od kandydata z tytułu poszukiwania pracy, znalezienia pracy, czy rekrutacji. Zgodnie z ustawą o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy z 20.04.2004 r. (art.121,pkt 2.ustawy) pobieranie opłat za pośrednictwo pracy jest zabronione i podlega karze grzywny.

 

Pytanie: Jestem osobą niepełnoletnią, czy mogę wyjechać za waszym pośrednictwem do pracy za granicę?

Odpowiedź: Niestety nie, rekrutujemy tylko osoby, które ukończyły 18 lat.

 

Pytanie: Czy za waszym pośrednictwem mogę wyjechać do pracy na stałe?

Odpowiedź: Tak. Jeśli pracodawca będzie zadowolony z twojej pracy, sam będzie zabiegał o to, żebyś u niego został, lub żebyś do niego wracał. Dlatego tak naprawdę długość pobytu w pracy zależy tylko i wyłącznie od tego czy będziesz dobrym pracownikiem.